Rzędzińska – zakończenie budowy


Toczą się ostatnie prace przy zagospodarowaniu terenu inwestycji „osiedle Rzędzińska”. Wykonaliśmy jeż częściowo chodniki oraz tarasy i ogrodzenie. W budynkach zamontowane są już kotły kondensacyjne Sounier Dival oraz grzejniki. Gromadzimy niezbędne dokumenty aby oddać budynki do użytkowania. Pozostały jeszcze dwa wolne domy. Zapraszamy do oględzin.  

osiedle Rzędzińska


Prace przy osiedle Rzędzińska toczą się cały czas. Wszystkie 12 budynków jest w trakcie realizacji – na różnym etapie: od konstrukcji dachu, poprzez instalacje i tynki wewnętrzne do wylewek i elewacji. mamy już wykonane wszystkie przyłącza. W najbliższym czasie rozpoczynamy prace przy zagospodarowaniu terenu tj. podjazdy, miejsca postojowe i chodniki.

Niedojadły 22


Informujemy, że budynek został nazwany. Adres to: ulica Niedojadły 22. Przekazujemy lokale mieszkalne nabywcom. W terminie do 15.11.2020 roku będziemy zawierać akty notarialne przenoszące własność na nabywców. W sprzedaży mamy ostatnie 2 lokale mieszkalne.

Zakończenie budowy


Właśnie zakończyliśmy prace budowlane w budynku oraz jego otoczeniu. Do zamontowania pozostaje ławka przed budynkiem oraz stojak rowerowy. Czekamy na dokumenty dopuszczające windę do użytkowania. Mamy już odbiór budynku przez Straż Pożarną. Złożone zostały dokumenty do nadzoru budowlanego. W sprzedaży mamy pozostałe 2 ostatnie lokale mieszkalne.

Elewacja i prace wykończeniowe


Wykonaliśmy już wszystkie instalacje wewnętrzne, tynki oraz wylewki. Budynek „schnie i wietrzy się”. Budynek jest „podpięty” do wszystkich mediów. Rozpoczęliśmy prace elewacyjne, mamy już wszystkie balkony, pracujemy przy zagospodarowania parkingu.

stan surowy i dużo więcej


Kończymy prace stanu surowego, mamy już tarasy na dachu, stolarka okienna zamontowana na 3 kondygnacjach, na pierwszych kondygnacjach kończymy instalacje oraz tynki wewnętrzne. Budynek zasilony już jest ciepłem z MPEC, wykonujemy przyłącza wody i kanalizacji. Prezentujemy również widok na Tarnów z tarasów naszego budynku

II piętro


Wykonaliśmy strop nad drugim piętrem, równocześnie pracujemy nad ściankami działowymi – pokoje są już widoczne! Wkrótce montujemy okna na pierwszych II kondygnacjach oraz zaczniemy prace instalacyjne.

I piętro


Wykonaliśmy prace murarskie I piętra oraz strop nad I piętrem. Wszytko zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Rozpoczęły się prace i uzgodnienia sieci i przyłącza MPEC.

Parter


Zgodnie z planem wykonaliśmy strop nad parterem, kontynuujemy prace murarskie I piętra. Murujemy ścianki działowe podpiwniczenia, widać już garaże i miejsce na komórki lokatorskie.

Poziom piwnic


Widać już miejsce na komórki lokatorskie oraz garaże, do końca kwietnia planujemy mieć już strop nad piwnicami. Wykonanliśmy  także drenaż oraz izolacje cieplne poniżej poziomu terenu.